SLOVENSKÁ PARABOXERSKÁ ASOCIÁCIA

Prvá Slovenská paraboxerská športová nezisková organizácia právnym zriadením občianske združenie so zameraním na osvetu, rozvoj a podporu paraboxingu - boxovania ťažko zdravotne postihnutých (ŤZP), vozičkárov, seniorov, zdravotne handicapovaných a inak znevýhodnených záujemcov o tento nádherný silový bojový šport.

Kde trénujeme paraboxing ?
POZOR ZMENA ADRESY !!!

Od 01.07.2023 trénujeme do odvolania na adrese:
Ivanská cesta 30/D, Bratislava - Ružinov 

na 1.poschodí budovy "JUMP ARENA" cesta na letisko poza dom nábytku IKEA cez nadjazd ponad obchvat na svetelnej križovatke doľava druhá budova. ♿ Vchod pre vozičkárov len výťahom z podzemnej garáže !!! 
Tréningy klasického boxu a paraboxing stále prebiehajú pod vedením box trénera UNDERGROUND BOX CLUB BRATISLAVA 
Mariána Malíka, paraboxing tréningy môžu prebiehať v zastúpení prezidentom SPBAsociácie Milanom Jurekom.
!!! UPOZORŇUJEME, že na tréningy paraboxingu je potrebné, ohlásiť a dojednať si vašu účasť vopred na tel./mobil  +421907742200 prípadne prostredníctvo správy cez What'sapp !!!  Momentálne paraboxing tréningy prebiehajú
PON/STR/PIA
od 19:00 do cca 20:00/30 hod.

NEDEĽA od 18:00 hod.
na tel.dotaz
Tešíme sa na Vás ;-)

Kontakty na vedenie asociácie

Korešpondenčná adresa / sídlo, nie kancelárie !!!
Correspondence address / registered office, not office !!!

SLOVENSKÁ PARABOXERSKÁ ASOCIÁCIA, o.z.

predseda: Milan Jurek

Korytnická 5162/1,

821 06 Bratislava 214 - Podunajské Biskupice

Slovensko

E-mail
Predseda asociácie
Mobil / What'sapp

IČO: 53 885 660

Občianske združenie zaregistrované dňom 25.06.2021 na MV SR pod číslom VVS/I-900/90-61846

bankové spojenie Fio banka BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

IBAN: SK90 8330 0000 0029 0202 1678

 

 

2%

Keďže naše občianske združenie vzniklo nedávno a nespĺňame tak zákonnú lehotu 2 roky od vzniku, nemôžeme sa až do roku 2024 uchádzať o registráciu do Zoznamu prijímateľov 2% z dane fyzických a právnických osôb. Preto Vás chceme pekne poprosiť, že pokiaľ by ste sa rozhodli, podporiť nás finančným darom, môžete tak učiniť bankovým prevodom alebo vkladom v prospech nášho bankového účtu vedeného vo Fio banka. Pre čo najľahšie a najrýchlejšie uskutočnenie platby, môžete využiť >>> bezpečnú platobnú bránu <<< portálu DARUJME.SK, kde táto moderná platforma ponúka prehľadným rozhraním jednoduchú voľbu výšky Vášho finančného daru pre nás, možnosť voľby jednorázovej alebo aj pravidelnej transakcie a to ako bankovým prevodom tak aj platobnou kartou, stačí len pár kliknutí ♥ Ďakujeme.
Upozorňujeme, že finančné dary sú dobrovoľné a nevratné, teda nie je možné, po ich uhradení v prospech nášho účtu, požadovať vrátenie poukázanej sumy späť !!! Ďakujeme za porozumenie a akceptovanie tohto upozornenia.
Napíšte nám teraz. Pýtajte sa.

Vyplnením a odoslaním kontaktného formuláru občianskemu združeniu SLOVENSKÁ PARABOXERSKÁ ASOCIÁCIA, Korytnická 5162/1, 82107 Bratislava 214 - Podunajské Biskupice, Slovensko, IČO: 53885660 (ďalej len "SPBA"), dáva zároveň odosielateľ e-mail správy súhlas so spracovaním svojich osobných údajov daným občianskym združením SPBA v rozsahu potrebnom na vybavenie jeho písomnej požiadavky (najmä: meno, priezvisko, tel./mobil kontakt, email, obsah správy) za účelom riešenia e-mail správy v rámci formulárovej komunikácie s SPBA. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Pri bežnej korešpondencii sú Osobné údaje spracúvané v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a sú najneskôr do 3 mesiacov od ich poskytnutia vymazané alebo blokované, pri online registrácii zaslaní Žiadosti o registráciu nového člena SPBA sú Osobné údaje spracované podľa ustanovení  VŠEOBECNÝCH PRAVIDIEL PRE ČLENOV SPBA a žiadateľov o členstvo v SPBA upravujúce bodom 7. Zásady ochrany a spracovania osobných údajov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov v rámci formulárovej komunikácie s SPBA, je možné kedykoľvek výlučne písomnou formou odvolať zaslaním poštou na adrese sídla SPBA alebo e-mailom na adresu info@spba.sk.

SPOZNAJTE NÁS

Zakladateľmi Slovenskej paraboxerskej asociácie sme traja myšlienke paraboxingu oddaní ľudia a to ťažko zdravotne postihnutý (ŤZP) vozičkár Milan Jurek - predseda OZ a prezident asociácie, zástupkyňa - viceprezidentka Gabriela Šimončičová a hlavný tréner "para"boxu Marián Malík. Všetci traja sme sympatizantmi a členmi športového boxerského klubu, existujúceho od roku 2014, ktorého hlavným pilierom je jeho zakladajúci člen, predseda klubu a občianskeho združenia "Podzemný box klub - Underground box club", no najmä skutočne úžasný boxom priam posadnutý riadne kvalifikovaný tréner boxu "coach" Marián Malík. ... (čítaj ďalej >>>)
 

 
Kto a prečo by sa mohol resp. mal dať na paraboxing ? Pri klasickom boxe by sa asi zdravému jedincovi odpovedalo ľahšie, avšak odvetvie paraboxingu je hlavne u nás na Slovensku neprebádaná zóna, preto odpoviem sám za seba, ako handicapovaný vozičkár po amputácii nohy trénujúci paraboxing. Odkedy som prišiel o nohu, akoby sa mi život obrátil hore nohami. Zrazu bolo všetko desaťkrát obtiažnejšie, nikam sa mi nechcelo chodiť, až sa postupne locdown ne-lockdown dostavila sociálna izolácia. Stal sa zo mňa domased. A to nesmie dopustiť ani jeden chorý človek.  ... (čítaj ďalej >>>)
 

 
Ambície a ciele máme vysoké asi ako každý, kto rozbieha akýkoľvek projekt, ktorého myšlienke je oddaný a verí v jeho perspektívnu budúcnosť a zmyselnosť. Projekt rozvoja paraboxingu na Slovensku určite tieto parametre spĺňa a ešte ako bonus prináša zdravý pohyb vo forme športovania a priestor pre socializáciu ťažko zdravotne postihnutým (ŤZP), vozičkárom, seniorom, zdravotne handicapovaným a inak znevýhodneným osobám. Nejde nám o ľútosť, tá ako v boxe tak ani pri paraboxingu nemá žiadne miesto a nejde nám ani o charitu. Paraboxing je stále boxom, tvrdým silovým bojovým športom vyžadujúcim si dril a disciplínu, ponúkajúci ... (čítaj ďalej >>>)
 

 

Získali sme grant :) 

V roku 2020 sme sa zapojili do výzvy stávkovej spoločnosti NIKÉ o ich grant z  FONDU PRE BUDÚCNOSŤ ŠPORTU. Náš manažér Milan Jurek vtedy ako čerstvo amputovaný priaznivec boxu na invalidnom vozíčku nahral video, ktorým sa za náš Underground box club Bratislava uchádzal o finančný príspevok na bezbariérové prispôsobenie priestorov a vstupu do našej boxerne, nakoľko sme plánovali rozbehnúť tréningy paraboxingu ♿ . Priatelia, priaznivci boxu a paraboxingu, skalní podporovatelia nášho box klubu a myšlienky paraboxingu, ĎAKUJEME  VÁM, uspeli sme

Zapojili sme sa do skvelého
projektu a napísali o nás...

Priatelia prečítajte si článok či skôr "interview" našich dvoch záastupcov Undreground box club Bratislava boxtrénera Mariána Majkiho Malíka a manažéra klubu dnes už medzičasom aj prezidenta Slovenskej paraboxerskej asociácie Milana Jureka o ich plánoch s paraboxingom na Slovensku... (čítaj ďalej >>>)

"Zdraví a handicapovaní, zdravotne a inak znevýhodnení boxeristi športujú spolu"

... aj toto boli naše začiatky

Pre viac informácií, foto a videí o nielen našom paraboxingu sledujte náš facebook profil SLOVAK PARABOXING ASSOCIATION - SPBA alebo PARABOXING. Budeme Vám zo srdca vďačný za každý LIKE, SLEDOVANIE a ZDIEĽANIE. Prosím, pokračujte na náš facebook profil >>>

 

 

Partneri

ktorí doteraz našu snahu o rozvoj paraboxovania na Slovensku podporili:

 

INTERNETOVÁ PODPORA

_

_
Ďakujeme

za naše webové stránky, ktoré sú zriadené na hostingu a vytvorené v redakčnom systéme za podpory spoločnosti WebHouse, s.r.o. - domov šťastných domén, Trnava

ŠPORTOVÝ GRANT

_

_
Ďakujeme

stávkovej spoločnosti Niké a jej projektu FOND PRE BUDÚCNOSŤ ŠPORTU, ktorého sme sa zúčastnili s videom za náš Underground box club Bratislava s výzvou na pomoc pri úpravách priestorov pre vozičkárov, kde bol klubu uznaný grant vo výške 1500 EUR

PARTNER SPBA

_

_
Ďakujeme

spoločnosti Urban, s.r.o. za podporu našej činnosti formou príspevkov na propagačné materiály a akcie našej paraboxerskej asociácie

MEDIÁLNY PRIESTOR

_

_
Ďakujeme

pri našich box tréningoch najpočúvanejšiemu internetovému Fit family rádio, za sympatizáciu s našou asociáciou, našimi plánmi a podporu paraboxeristov. Od samého začiatku nám fandia a sami podporujú zdravý pohyb s vlastným projektom "NESEĎ DOMA AKO LOKŠA"

Chceli by ste nás aj vy podporiť ? Máte pre nás ponuku k spolupráci ? Kontaktujte nás !